WHMCS 7.7.1 Nulled

Nulled WHMCS 7.7.1 Nulled 7.7.1

İndirmek için oturum açın
  • Merhaba Ziyaretçi, İndirla'ya üyelik ücretsizdir ve hep ücretsiz kalacaktır (İçerikleri indirebilmeniz için hesap oluşturmanız ve oturum açmanız gerekmektedir). Sitedeki tüm içerikler düzenli olarak güncellenmektedir. Güncelleme bildirimlerini alabilmeniz için hesap oluştururken gerçek e-posta adresinizi kullanın. İndirla'da SPAM'a asla izin verilmemektedir. Bir kullanıcının SPAM yaptığının tespit edilmesi halinde uyarısız ilgili hesap kalıcı olarak yasaklanacaktır. İndirla üzerinde yayınlanan tüm içeriklerin test edilmiş ve gerçekten sorunsuz çalışabilir olması şarttır. Bu şartı taşımayan içerikler direkt olarak silinecektir. Sıkıştırılmış içerik paylaşacaksanız yalnızca .zip uzantısıyla ve şifre olarak "indirla" seçmeniz gerekmektedir. Yine "Virustotal" sonucunu ve içerik detaylarını eksiksiz yazmalısınız. Kopyala, yapıştır şeklinde paylaşımlara asla izin verilmemektedir. Ayrıca İndirla bir paylaşım sitesidir. Sitedeki hiçbir kullanıcı paylaşımı ile ilgili size destek sunmak zorunda değildir, insiyatifi dahilindedir. İndirla'da tüm içerikler İndirla sunucusuna yüklenmelidir. "İndirmeler" bölümünde dosya başına yükleme limiti 10 GB'tır. Tüm dosyaları boyut sorunu olmadan direkt sunucularımıza yükleyebilirsiniz. Reklam içeren bağlantılar ya da dış bağlantılara kesinlikle izin verilmeyecektir.

indirla

Yönetim
Yönetici
21.03.2019
113
12
18
Türkiye
www.indirla.com
indirla tarafından İndirmeler üzerinde yeni bir içerik paylaşıldı:

WHMCS 7.7.1 Nulled - WHMCS lider hosting ve müşteri yönetim, kontrol panelidir.

25 nolu ekli dosyayı görüntüle

Bu sürüm benim tarafımdan kırılmıştır ve test edilmiştir. Birden fazla site üzerinde de stabil olarak yayındadır (y)
WHMCS her yeni sürüm yayınladığında sizde şu kategoriden yeni sürümün kırılmış halini indirebilirsiniz.
Bu içerik hakkında daha fazla detay görüntüleyin...
 

emre5354

Yeni kullanıcı
14.07.2019
1
0
1
Piyasada bulunan sürümlerde domain aramada sorun yaşanıyor whois bilgisi vs vermiyor. Bu sürüm'de domain arama sorunu var mı ?
 

Yasal uyarıdır

  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan İndirla adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. İndirla hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için şu sayfadan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (Üç) iş günü içerisinde İndirla yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.