WP Rocket Nulled

WordPress Eklenti  WP Rocket Nulled 3.3.7

İndirmek için oturum açın
 • Merhaba Ziyaretçi, İndirla'ya üyelik ücretsizdir ve hep ücretsiz kalacaktır (İçerikleri indirebilmeniz için hesap oluşturmanız ve oturum açmanız gerekmektedir). Sitedeki tüm içerikler düzenli olarak güncellenmektedir. Güncelleme bildirimlerini alabilmeniz için hesap oluştururken gerçek e-posta adresinizi kullanın. İndirla'da SPAM'a asla izin verilmemektedir. Bir kullanıcının SPAM yaptığının tespit edilmesi halinde uyarısız ilgili hesap kalıcı olarak yasaklanacaktır. İndirla üzerinde yayınlanan tüm içeriklerin test edilmiş ve gerçekten sorunsuz çalışabilir olması şarttır. Bu şartı taşımayan içerikler direkt olarak silinecektir. Sıkıştırılmış içerik paylaşacaksanız yalnızca .zip uzantısıyla ve şifre olarak "indirla" seçmeniz gerekmektedir. Yine "Virustotal" sonucunu ve içerik detaylarını eksiksiz yazmalısınız. Kopyala, yapıştır şeklinde paylaşımlara asla izin verilmemektedir. Ayrıca İndirla bir paylaşım sitesidir. Sitedeki hiçbir kullanıcı paylaşımı ile ilgili size destek sunmak zorunda değildir, insiyatifi dahilindedir. İndirla'da tüm içerikler İndirla sunucusuna yüklenmelidir. "İndirmeler" bölümünde dosya başına yükleme limiti 10 GB'tır. Tüm dosyaları boyut sorunu olmadan direkt sunucularımıza yükleyebilirsiniz. Reklam içeren bağlantılar ya da dış bağlantılara kesinlikle izin verilmeyecektir.
Dil desteği
İngilizce
Lisans / Fiyat
Normalde ücretli, İndirla'da ücretsiz :)
VirusTotal
https://www.virustotal.com/gui/file-analysis/NzZiZDNjNmRiYzE4YThhNTJkM2JiNDg3NjY4YWQxYjA6MTU1ODA4ODE4MA==/detection
Kodlama dili
JavaScript, PHP
Editör değerlendirmesi
5.00 Oylama
Normalde fiyatı ne kadar?
-
107


WP Rocket, WordPress için kullanılan ücretli bir önbellekleme eklentisidir. Bu eklenti sitenizin hızını yükseltmekte ve onun çok daha hızlı bir şekilde açılmasını sağlayabilirsiniz. WP Rocket için belirlenmiş planlar ve fiyatlar şu şekildedir:
 • Yıllık 39$ – 1 site için 1 yıllık destek ve güncelleme imkanı.
 • Yıllık 99$ – 3 site için 1 yıllık destek ve güncelleme imkanı.
 • Yıllık 199$ – Sınırsız site için 1 yıllık destek ve güncelleme imkanı.
Bizde ücretsiz :cool:
Yazar
indirla
İndirilme
5
Görüntüleme
272
İlk sürüm
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 Oylama 1 Değerlendirme

indirla kullanıcısına ait projeler

Son güncellemeler

 1. WP Rocket 3.3.7 Nulled

  3.3.7 August 28, 2019 Enhancement: URLs with query strings in a sitemap can now be preloaded...
 2. WP Rocket 3.3.6 Nulled

  Enhancement: Improve our update system to fix an issue that was preventing some websites from...
 3. WP Rocket 3.3.5.2 Nulled

  3.3.5.2 June 17, 2019 Enhancement: Exclude additional inline JS patterns from combined JS...

Son incelemeler

Roket gibi oldu sitem teşekkürler

Yasal uyarıdır

 • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan İndirla adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. İndirla hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için şu sayfadan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (Üç) iş günü içerisinde İndirla yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.